Грильято Kraft Київ 100 х 100

Kraft Грильято

Грильято класичний

Детальніше
Kraft Грильято Glk

Грильято GLK

Детальніше
Kraft Грильято Піраміда

Грильято піраміда

Детальніше
Kraft Грильято Жалюзі

Грильято жалюзі

Детальніше
Kraft Грильято Піраміда

Комплексний підхід до реалізації проектів

Грильято – це підвісні стелі у вигляді решітки. Така стеля в залежності від осередку має різний відсоток прозорості, в той же час закриває комунікації в стельовому просторі. Такі стелі все частіше можна побачити як в магазинах так і торгових центрах, офісах. Наші стелі мають відповідні сертифікати. У нас є такі клітинки: 50х50, 60х60, 75х75, 86х86, 100х100, 150х150, 200х200.

ГРИЛЬЯТО KRAFT

Простота монтажу та обслуговування. Це особливо актуально для великих приміщень.
Високі експлуатаційні характеристики – стійкість до негативного впливу навколишнього середовища дозволяє використовувати грильято навіть на вулиці.
Пожежна безпека класу А1 – негорюча.
Гратчаста конструкція з одного боку приховує стельовий простір, а з іншого – забезпечує вільний доступ до всіх інженерних комунікацій. Крім того, така конструкція не заважає системам пожежної безпеки та сприяє швидкому видаленню диму у разі пожежі.
Стеля грильято в інтер’єрі виглядає монолітною, конструктив зібраний у вигляді каркасу з металічними кріпленнями. А завдяки невеликій вазі елементів, провисання стелі виключено, чим тоньший метал використовується у виробництві тим краще.
Грильято дають широкий простір для творчості та дизайну. Різноманітний розмір решітки та більше 500 кольорів за шкалою RAL дозволяють створювати нестандартні рішення для будь-яких приміщень.

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Грильято, кубічна та пластинчаста рейка а також Т-профіль належить до класу пожежної безпеки А1 – негорючий.

Виконаємо безкоштовний виїзд на об’єкт, зробимо заміри та складемо кошторис!

У вас є питання?

Щоб отримати консультацію – дзвоніть нам!

🕾 +38(050)841-27-44