Світильники LED Kraft Київ

Kraft T Led

Світильники T-LED

Детальніше
Kraft G Led

Світильники G-LED

Детальніше
Kraft K Led

Світильники K-LED

Детальніше
Kraft Світильники

Комплексний підхід до реалізації проектів

Виробники систем освітлення пропонують досить великий асортимент світильників. Це гарна, якісна продукція, але… Хто краще розуміється на специфіці підвісних стель, ніж їх виробник? У ході спілкування з архітекторами, будівельниками, замовниками ми стали розуміти, які якості вони хотіли б бачити в системі освітлення. Підвісні стелі з якісним освітленням це світильники Kraft LED. Проаналізувавши інформацію, ми вигадали концепт “ідеального” світильника, який повинен відповідати сучасним вимогам.

СВІТИЛЬНИКИ KRAFT – 7 ПРИНЦИПІВ ІДЕАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ

1. Світильник має бути легким, для монтажу безпосередньо на підвісну стелю.
Обгрунтування: підвісна стеля розрахована витримувати виключно вагу власної конструкції. За європейськими нормами світильник вагою понад 250 г повинен мати окремий підвіс.
Перевага: економія коштів на закупівлі додаткових підвісів. Економія людино-годин на монтаж додаткових підвісів. Особливо це добре відчувається на великих площах.
 
2. Світильник можна встановити на Т-профіль, грильято, рейку та інші типи стелі.
Обгрунтування: деякі світильники підходять тільки до конкретних типів підвісних стель. Наприклад, квадратні растрові світильники або LED-панелі 600х600 мм встановлюють у стелі з Т-профілю. Для грильято випускають точкові світильники за розміром комірки стелі. У результаті, для кожного типу стель потрібно підбирати відповідний світильник.
Перевага: ви можете вибирати будь-який тип підвісної стелі не замислюючись про те, як підібрати систему освітлення. Також ця якість стане в нагоді для модернізації системи освітлення в приміщеннях, що вже експлуатуються.
 
3. Світильник можна розмістити у будь-якому місці підвісної стелі.
Обгрунтування: для багатьох світильників потрібна спеціальна підготовка місця для встановлення. Розмістити світильники можна не там, де ви хочете, а там, де дозволяють параметри конкретної стелі.
Перевага: розмістити світильник можна на будь-якій стелі і саме там, де вам потрібно.
 
4. Світильник має бути економічним.
Обгрунтування: підвісні стелі часто встановлюють у великих приміщеннях з графіком роботи від 12 годин на добу – ТРЦ, магазини, офісні центри, лікарні, школи тощо. У разі економія електроенергії є важливим чинником.
 
5. Світильник повинен мати високі технічні та світлові характеристики.
Обґрунтування: характеристики світильника повинні бути як мінімум на рівні кращих зразків, представлених на ринку.
 
6. Світильник повинен бути надійним, довговічним і не потребуватиме обслуговування.
Обгрунтування: надійність та довговічність означають зниження витрат на заміну та оновлення системи освітлення (наприклад, захист від перепадів напруги, коротких замикань тощо). Також немає витрат на поточне обслуговування світильників.
 
7. Світильник має бути безпечним.
Обгрунтування: світильники повинні бути безпечними як для обслуговуючого персоналу, так і для відвідувачів. Це включає захист від ударів електричним струмом, відсутність пульсації та стробоскопічного ефекту, відсутність ультрафіолетового випромінювання, відсутність шкідливих речовин тощо.

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Грильято, кубічна та пластинчаста рейка а також Т-профіль належить до класу пожежної безпеки А1 – негорючий.

  • Т-профілі мають пожежний компенсатор, який нівелює лінійне розширення металу при нагріванні від пожежі, таким чином отримуємо можливість уникнути обвалення стелі.

Виконаємо безкоштовний виїзд на об’єкт, зробимо заміри та складемо кошторис!

У вас є питання?

Щоб отримати консультацію – дзвоніть нам!

🕾 +38(050)841-27-44